MEME STUDIO to butik kreatywny zajmujący się produkcją sesji fotograficznych oraz filmów reklamowych.

 

Wykraczamy poza projekty komercyjne. Nasze prace zobaczyć można na wystawach i w magazynach modowych. Współpracujemy z designerami i artystami.

 

Cześć naszych dochodów przeznaczamy na wsparcie rozwoju nowoczesnych technologii i interesujących projektów artystycznych.

 

Poznaj nas!

Meme Studio

 

Fotografia w mieście Poznań - MEME Studio Fotograficzne z miasta Poznań

 

MEME Studio to coś więcej niż typowe Studio Fotograficzne z Poznań.

Każde zlecenie traktujemy z wielką uwagą i kreatywnością, jakiej próżno szukać w innych Studio Fotograficzne w mieście Poznań. Jeżeli interesuje Cię świetna fotografia w mieście Poznań wybierz MEME Studio!

Nasza oferta to najlepsza fotografia ślubna, reklamowa sesyjna, modowa i reportażowa w Poznaniu. MEME to studio fotograficzne, które współpracuje z wieloma klientami na terenie miasta Poznań i nie tylko. Wybierz najlepszą fotografię!Jesteśmy dumni z tego, że coraz większa liczba klientów z Poznania współpracuje z nami przy zleceniach z zakresu bardzo różnej fotografii, nie tylko ślubnej, ale też np. fotografii reklamowej.

Robienie zdjęć do dla nas prawdziwa przyjemność!

Staramy się by każda wykonana przez nas fotografia była prawdziwym dziełem sztuki, dlatego zwracają się do nas klienci, których nie interesują zwykłę fotki, ale fotografia z klasą!

 

Pracujemy nie tylko w mieście Poznań!

 

MEME Studio wykonuje także zlecenia fotograficzne na terenie całego kraju i za granicą. Jeżeli jesteś zdecydowany na jakikolwiek rodzaj fotografii gdziekolwiek na świecie napisz do nas.

Jeżeli nie interesują Cię zdjęcia reklamowe ani wynajem studio fotograficznego w Poznaniu to pamiętaj, że wykonujemy też sesje portretowe, rodzinne i zdjęcia ślubne (weselne).

Nasze biuro mieści się przy ulicy Piękna 66 (Poznań 60-589) przy pętli Ogrody, łatwo więc dotrzeć do nas komunikacją miejską. Zapewniamy również wygodne miejsce do parkowania.

Napisz do nas by dowiedzieć się więcej, lub dowiedz się więcej czytając zakładkę o nas - Fotografia Poznań.